استفاده از روغن زالو – روغن زالوی اصل و تایید شده

0

استفاده از روغن زالو – روغن زالوی اصل و تایید شده

مدت زمان ستفاده از روغن زالو,استفاده از روغن زالو برای پوست, اثرات روغن زالو اصل و مورد تایید اطبا,استفاده از روغن زالو در پزشکی,روش صحیح مصرف روغن زالو

روغن زالو چیست ؟

روغن زالو که به آن روغن علیق نیز گفته شده است، از داروهای مجرب طب سنتی ایران و جهان در درمان ناتوانی های جنسی مردان است. همچنین در خانمها برای افزایش سایز سینه و باسن و حجم دهی به صورت کاربرد فراوانی دارد. نحوه ساخت و خواص این روغن در کتابهای متعدد طب سنتی ایران از جمله کتاب قرابادین ابوعلی سینا، مفرح القلوب حکیم ارزانی، درع الصحه تهرانی… نوشته شده است . روغن زالوی تارگت با تکیه بر دانشمندان عصر حاظر با اضافه کردن چندیدن گیاه دارویی موثر به ترکیبات گذشته توانسته فرمولاسیون این روغن شگفت انگیز را توسعه دهد و نتایج را چندیدن برابر کند. ضماد روغن زالو به اعضاء بدن سبب رشد این اعضاء خواهد شد.

 

فواید استفاده از روغن زالو چیست ؟

از مهمترین فواید و خواص بی نظیر روغن زالو در آقایان و خانمها می توان موارد زیر را نام برد :
در آقایان : ۱٫بزرگ کردن آ_ل_ت آقایان  ۲٫ ایجاد نعوظ قوی تر   ۳٫ افزایش طول و قطر  آ_ل_ت به مرور زمان   ۴٫ افزایش قدرت و کنترل جنسی   ۵٫بازسازی و اصلاح بیش از ۶۰۰۰ مویرگ آ_ل_ت مردانه   ۶٫ افزایش گردش خون در عضو مورد نظر   ۷٫ بازسازی و اصلاح عروق
در خانمها : ۱٫ بزرگ کردن گونه ها    ۲٫ بزرگ کردن سینه    ۳٫ بزرگ کردن باسن

 

اثرات روغن زالو اصل و مورد تایید اطبا,استفاده از روغن زالو

روش روغن گیری و ساخت روغن زالو چگونه است ؟

معمولا روغن زالو را به روش ابن سینا (روش سنتی) استحصال می نمایند. زالوی زنده و روده شویی شده را در روغن پایه ریخته و با طی مراحلی در کوره ها و بویلرها ، پس از چند روز به آن گیاهان دارویی مخصوصی اضافه میشود و باز هم حرارت می بیند. به مدت یکهفته این حرارت ادامه خواهد داشت. پس از آنکه روغن به غلظت و کیفیت مطلوب رسید جهت تست به آزمایشگاه ارسال شده و پس از تایید به چرخه بسته بندی وارد میشود. توجه داشته باشید اکثر محصولات متفرقه موجود در بازار به دلیل روغن گیری دستی ، از زالوی خشک شده استفاده می نمایند که نتیجه ای ندارد و ممکن است در پوست شما ایجاد حساسیت و هزاران مشکل دیگر بنماید. اگر به سلامتی خود احترام میگذارید از جنس با کیفیت و مرغوب استفاده نمایید. اکثر خریداران روغن زالوی تارگت از نتایج این محصول رضایت کامل داشته اند.

 

چرا روغن زالوی تارگت بهترین روغن زالوی ایران شناخته شده است ؟

انتخاب روغن زالوی تارگت به عنوان بهترین روغن زالو ، تنها به دلیل توجه مدیران و تولید کنندگان آن به کیفیت و رضایت مشتری میباشد. اکثر پزشکان ، عطاری ها ، اطباء طب سنتی و خریداران از نتایج این محصول شگفت زده شده و اعلام رضایت کرده اند. در زیر برخی مزایای این محصول نسبت به محصولات مشابه عنوان خواهد شد :
– دارا بودن تیم پزشکی نوین
– استفاده از دانش اطباء طب سنتی در فرایند تولید
-دارا بودن دستگاههای مجهز برای تولید
– دارا بودن سایت (مکان) پرورش تخصصی زالو در کشور
– استفاده از زالوی زنده و روده شویی شده (برای غلظت بیشتر و تاثیر بالاتر)
– مورد تایید عطاری های معتبر ، پزشکال طب سنتی و طب نوین
– دارای تاییدیه ها و مجوزهای ایران و بین المللی
– خلوص و کیفیت بسیار بالا (روغن فوق اشباع)
– آزمایش روغن پس از تولید و پاکسازی کامل آن
– بدون ایجاد حساسیت و با تضمین نتیجه
– و بسیاری مزایای دیگر …

 

طرز استفاده از روغن زالوی تارگت چگونه است ؟

محل مورد نظر را به مدت ۲ دقیقه ماساژ دهید و پس از کمی سرخ شدن آن ، چند قطره روغن به اندازی کافی روی آن بریزید و ۳ تا ۵ دقیقه دیگر ماساژ دهید تا روغن زالوی تارگت کاملا جذب پوستتان شود. این عمل را به مدت ۳ ماه متوالی انجام دهید تا به نتایج مورد انتظار خود دست یابید.

 

تاییدیه های روغن زالوی تارگت :

روغن زالوی تارگت یک روغن مرغوب است و به دلیل طبیعی بودن آن هیچگونه عوارضی ندارد. از نقاط قوت این روغن دارا بودن مجوزهای ایرانی و بین المللی آن میباشد. در زیر برخی از مجوزهای اخذ شده را ذکر خواهیم کرد :
– مجوز از مرکز طب سنتی اسلامی
– مجوز از FDA آمریکا
– مجوز از وزارت بهداشت
– مجوز از وزارت صنعت معدن تجارت
– مورد تایید پزشکان طب سنتی و طب نوین
– مورد تایید و توصیه شده توسط هزاران خریدار در ایران و سراسر جهان
– دارای پروانه تولید و شماره ساخت
– مجوز واحد برتر تولید روغن زالو

 

مشخصات ظاهری روغن زالوی تارگت :

با توجه به ظاهر روغن زالوی تارگت اصالت آن را بررسی نمایید. ویژگی های ظاهری روغن زالوی اصل تارگت به صورت زیر است :
۱٫ جعبه و بسته بندی ظاهری آن که دارای نشان تارگت میباشد.
۲٫ درب قوطی توسط یک بارکد پلمب شده که نشان دهنده اصالت کالا میباشد.
۳٫ بطری حاوی روغن ، سفیدرنگ است و بر روی درب آن یک قطره چکان میباشد.
۴٫ بر روی جعبه این محصول عبارت “فراورده طب سنتی ایران” قید شده است.
۵٫ به شماره تولید و کد ساخت بر روی قوطی ها توجه نمایید.
۶٫ به سایر مجوزها و بارکدها و مشخصات ظاهری توجه نمایید.

 

چه مدت طول می کشد تا روغن زالو تاثیرات خودش را نشان دهد ؟

روغن زالوی تارگت که از بهترین و باکیفیت ترین روغن زالوهای موجود در بازار است ، در کمتر از یکماه نتایج خودش را نمایان خواهد کرد. مصرف این روغن را به مدت ۳ ماه ادامه دهید تا حداکثر نتایج حاصل شود. مطمئنا این نتایج همه را شگفت زده خواهد کرد.

 

چه تفاوتی باعث متفاوت بودن قیمت روغن زالوهای موجود در بازار شده است ؟

عوامل مختلفی در تفاوت قیمت هر محصول تاثیرگذار است. خلوص ، کیفیت و انصاف فروشنده آن.  در مورد انصاف باید گفت در دنیای رقابت امروز ، همه سعی دارند کالا را با قیمت مناسب تری ارائه نمایند تا مشتریان بیشتری را جذب کنند. بنابراین همه خواهان ارزان فروشی هستند. بنابراین بحث همیشگی کیفیت مطرح خواهد شد و هرآنچه پول دهید جنس با کیفیت تری را به دست خواهید آورد.
روند تولید و تهیه روغن زالو بسیار تخصصی بوده و نیاز است نسبت اختلاط روغنهای پایه ، زالو و گیاهان دارویی و… به درستی رعایت شود ، همچنین از مواد مرغوب استفاده شود . همچنین آزمایش های حین تولید و بررسی و آنالیز کیفیت باعث هزینه بر شدن روغن با کیفیت تارگت خواهد شد که این هزینه در نهایت سبب نتیجه بخش بودن و رضایت خریداران خواهد شد. به همین دلیل خریداران روغن زالوی تارگت از نتایج استفاده خود رضایت کامل دارند و این محصول را به دیگران توصیه می نمایند.

قیمت یک بطری (۳۰ گرمی) روغن زالوی اصل تارگت : ۶۰٫۰۰۰ تومان

قیمت یک بطری (۶۰ گرمی) روغن زالوی اصل تارگت – دوره کامل : ۱۰۰٫۰۰۰ تومان
*: توجه کنید در حال حاظر روغن زالوی اصل تنها با
مارک تارگت Target، از خلوص بالایی برخوردار است (روغن خالص زالو). این محصول دارای بسته بندی معتبر و تاییدیه های بین المللی میباشد که تضمین کننده طبیعی و تضمینی بودن آن است. اکیدا توصیه میشود از خرید روغن های بی نام و نشانی که برخی فروشگاهها تبلیغ میکنند اجتناب کنید.

برای خرید محصول روی دکمه خرید پایین کلیک کنید و یا با شماره تلفن موبایل روغن زالو اصل تماس بگرید:
خرید روغن زالو

ویژگی های درمانی زالو از نظر اسلام,مقدار مصرف روغن زالو و در مان بیماریها, مدت زمان استفاده از روغن زالو, زالوی خالص و اصل,روشهای روغن گیری زالو,, مدت زمان ستفاده از روغن زالو,استفاده از روغن زالو برای پوست, اثرات روغن زالو اصل و مورد تایید اطبا,استفاده از روغن زالو در پزشکی,روش صحیح مصرف روغن زالو,, خرید پستی روغن زالوی ناب,سفارش اینترنتی روغن زالوی معتبر,خرید اینترنتی روغن زالوی اصلی تارگت,سفارش پستی روغن زالوی سنتی, خرید روغن گیاهی زالو تارگت,خرید روغن کاملا طبیعی تارگت,لیست قیمت و خرید روغن زالوی طبیعی,خرید روغن زالو طبیعی از عطاری ها,فروش و توزیع روغن زالو در عطاری ها,, فروش روغن زالو اصل با برند تارگت,روغن اصل تارگت معجزه طبیعت,نمایندگی و مراکز فروش روغن زالو با خلوص بالا,وارد کننده روغن زالو در ایران, فروش اینترنتی بهترین روغن زالو,خرید اینترنتی روغن زالو با خلوص بالا,خرید بهترین روغن زالو تارگت,اثرات استفاده از روغن زالو,تولید کننده روغن زالو با برند تارگت,

نظرات بسته اند